Úvodní stránka » *Podnikání* » Dětská hřiště a houpačky FLORA Servis

Dětská hřiště a houpačky FLORA Servis

Děti milují hry a dětská hřiště. V teplém počasí je to ideální způsob, jak dítě zabavit a zároveň příjemně unavit. Čerstvý vzduch dětem prospěje, a je zároveň to nejlepší, co můžete svým ratolestem dopřát. Děti si pohrají na skluzavkách, kolotočích a prolézačkách a maminky si odpočinou při konverzaci s jinými maminkami. Na hřiště pro děti můžete narazit už téměř všude, třeba na sídlišti, v parku nebo u obchodního centra, kde jsou i vyznačené herní zóny pro děti.

Jen to správné hřiště pro Vaše děti  

Každé hřiště však není bezpečné a některá dětská hřiště mohou způsobit i vážná poranění a nebezpečné úrazy. I v dnešní době spousta maminek neví, že každé hřiště pro děti by mělo mít svoji bezpečností certifikaci a ke každé herní zóně by měl být snadný přístup pro příjezd záchranné služby, pro případ vážnějšího úrazu. Dbejte na to, aby bylo hřiště z měkkých materiálů, které jsou vhodnější z hlediska úrazů. Herní části být rezavé, ostré a špičaté. Prolézačky a houpačky by měli být dobře připevněné k zemi. Pozor na špatnou hygienu na dětských hřištích.

Bezpečné hraní je na prvním místě

Každé hřiště by mělo procházet pravidelnými kontrolami od provozovatele. Kontrolovat by se měla především funkčnost, stabilita jednotlivých herních prostředků a jejich opotřebovanost. Kvalitní dětská hřiště FLORA Servis vyrábí hřiště pro děti do obcí, měst, školních zařízení a rekreačních areálů pro děti, ale i pro jednotlivce. Nechte si vyrobit hřiště na klíč podle svých představ, možností a požadavků. Společnost FLORA Servis nabízí širokou nabídku na vybudování dětského hřiště s libovolnými prvky a sestavami rozdělenými dle typů povrchu, různých velikostí a rozličných barev. Stačí si jen vybrat a vybrané hřiště Vám dovezou i postaví přímo na míru. Dětská hřiště FLORA Servis jsou cenově dostupné, na webu společnosti si může nechat spočítat předběžnou cenu za dětské hřiště dle parametrů, které nastavíte v interaktivním kalkulátoru.

dětská hřiště

Autor: Zuzana Klímová 

Přidat komentář


Zvýrazněné položky jsou povinné.

lifestyle magazine for woman