Úvodní stránka » *Životní styl* » Designové příslušenství pro novou koupelnu

Designové příslušenství pro novou koupelnu

Každá žena ráda zvelebuje svůj domov, aby se rodina a přátelé v jejím domě či bytě cítili dobře a rádi se vraceli. Do koupelny většinou zajde každá návštěva, zvláště když je koupelna spojena s toaletou. Nová koupelna s designovými moderními obklady a dlažbou může být chloubou každé domácnosti. Na trhu je velké množství a různých designů obkladů, dlažby a koupelnového příslušenství. Koupelnové studio LAVARE je výhradním a autorizovaným prodejcem renomovaných značek jako jsou Unidrain, Vola, Heiler a Pressalit, které nabízí koupelnové baterie, skleněné zástěny, odtokové žlaby, sprchové kouty a mnoho dalšího příslušenství do koupelny.

Pořiďte si stylové doplňky do Vaší nové koupelny

Sháníte-li koupelnové doplňky pro Vaši novou koupelnu, tak navštivte koupelnové studio LAVARE, kde seženete unikátní dánské podlahové odtokové žlaby značky Unidrain. Pokud se Vám nelíbí řešení použít vaničku do sprchového koutu, nezoufejte. Stylový odtokový žlab se spádováním podlahy jen jedním směrem ke stěně splňuje nejnáročnější požadavky na hygienu a údržbu. Design koupelnové baterie již také značně pokročil, nadčasové baterie do kuchyní a koupelen značky Vola dodají Vaší domácnosti zcela jiný rozměr. Vola nabízí k prodeji mnoho variant vodovodních i sprchový baterií určených pro různé použití.

Elegantní skleněné zástěny Heiler

Značka Heiler se vyznačuje použitím čistého materiálu, kterým je sklo. Skleněné sprchové a vanové zástěny dodají Vaší koupelně moderní nádech. Elegantní řešení a materiál vysoké kvality, to jsou zástěny Heiler s použitím bezpečnostního skla o tloušťce 8 mm  a s opatřením ochranné vrstvy proti usazovaní vodního kamene. Pokud potřebujete nestandardní řešení, není problém objednat kromě standardního řešení i nadstandardní rozměry a tvary skleněných zástěn.

koupelnové studio

Autor: Zuzana Klímová 

Přidat komentář


Zvýrazněné položky jsou povinné.

lifestyle magazine for woman