Úvodní stránka » *Zdraví a kosmetika* » Denní krém proti vráskám pro zralou pleť

Denní krém proti vráskám pro zralou pleť

Řadu denního a nočního krému na pleť vlastní téměř každá žena. V dnešní době je pleťová kosmetika jedna z nejoblíbenějších a nejprodávanějších u nás. Kvalitní krém zajistí vaší pokožce dostatečnou výživu, hydrataci a zároveň ji ochrání před vnějšími vlivy a volnými radikály. Pokud si chcete zachovat mladistvý vzhled co nejdéle s minimem viditelných vrásek, starejte se o vaši pokožku důkladně každý den. Zvolit však musíte přípravek, který je určený přímo pro vaši pleť, ta může být citlivá, normální, suchá, mastná či problematická.

Pleťové krémy a oleje pro každý den

Na českém trhu je mnoho druhů přípravků pro každodenní použití, jedná se především o noční a denní krém, který může být doplněn o speciální oční sérum pro jemné vrásky kolem očí. S jedním přípravkem si určitě nevystačíte. Nepodceňujte přípravky určené na den a noc, liší se svým složením a funkcemi. Denní pleťový krém nebo emulze obsahují lehčí konzistenci, pleť tak není zatížena a je dokonale hydratovaná. Často nechybí ani ochrana proti slunečnímu záření. Pořídit si můžete i pleťový olej, který se prodává pro všechny druhy pleti, překvapivě i pro mastný typ.

Účinné přípravky proti stárnutí

V určitém věku ženy je třeba se začít poohlížet po kosmetických přípravcích zaměřených na tvorbu vrásek. S kvalitní kosmetikou můžete se začínajícími projevy stárnutí pleti kolem úst a očí nebo kůže na krku a v dekoltu úspěšně bojovat. Proces počínající tvorby jemných, později hlubokých vrásek závisí na genetických faktorech, životním stylu, stresu, ovzduší kolem nás a kouření. S postupem času dochází k poklesu kolagenu v pleti, krém proti vráskám jej může pokožce znovu dodat a navrátit jí znovu pevnost. Dnes máte možnost zakoupit jedinečné krémy a gely s tzv. živým kolagenem a dalšími prospěšnými látkami.

E-shop ZdraváPokožka.com nabízí kosmetiku proti vráskám a celé řady přípravků pro denní a noční použití. Najdete zde sortiment známých značek, jako jsou Wellu-Larens, Dr. Grandel, Sea of Spa a mnoho dalších. 

krém proti vráskám

Autor: Zuzana Klímová

Přidat komentář


Zvýrazněné položky jsou povinné.

lifestyle magazine for woman