Úvodní stránka » *Životní styl* » Darujte na letošní Vánoce vlastnoručně vyrobené DIY dárky

Darujte na letošní Vánoce vlastnoručně vyrobené DIY dárky 

Čím víc děti rostou, tím jako dospělí prožíváme Vánoce jinak. Především si vážíme toho, s kým trávíme svůj čas, máme radost ze setkání s rodinou a dárky již neklademe na první místo. Přece jen se ale snažíme své blízké obdarovat a ze srdce je potěšit. Vybrat maličkost, která se trefí do chuti i vkusu našich milovaných, je rok od roku čím dál obtížnější. Udělejte letos změnu, darujte na letošní Vánoce vlastnoručně vyrobené DIY dárky.

DIY dárky 1.jpeg

Dárek z lásky má vyšší hodnotu než ten draze pořízený

Dětem kupujeme drahé telefony, tablety a videohry. Nemohou si je totiž zatím pořídit samy, jelikož např. studují. Mezi dospělými je to jinak, každý si koupíme to, co potřebujeme, a většinou nemusíme čekat, až budou další Vánoce nebo budeme mít narozeniny. Dárky přesto rádi dáváme, už nemáme podstrčený seznam dárků pod nosem, ale musíme sami vymyslet něco, co druhému udělá radost.

Jde o to všímat si u našich blízkých maličkostí během celého předešlého roku, snažit se poznat a odhadnout, co mají rádi a čím je nejlépe překvapit.

Ručně vyrobený dárek se hodí nejen na Vánoce

Dejte najevo lidem kolem sebe, jak jsou pro vás výjimeční. Věnujte čas k vytvoření vskutku originálního dárku svépomocí. Jak na to? Dnes snadno pořídíte všelijaké kreativní potřeby na internetu z pohodlí domova. Stačí vědět, co chcete zkusit vyrobit. Fantazie nemá hranice, je jen na vás, zda dáte přednost malovanému obrázku, namícháte voňavé esenciální oleje, které použijete na výrobu svíček či solí do koupele.

Ženy rády tvoří a podzimní plískanice jsou k tomu jako stvořené. Návody, jak na to, najdete na Youtube, Pinterestu či na různých DIY zaměřených stránkách. Výroba mýdel, šumivých kuliček do vany nebo malování hrnečků vás bude bavit.

Tip! Netroufáte si hned na chemické pokusy s domácí kosmetikou? Navlékněte mamince, sestře či kamarádce hezké korálky v podobě náramku nebo náhrdelníku.

Širokou nabídku materiálů, návodů a inspirace na DIY tvoření najdete na e-shopu www.svicky.net, který funguje již skoro 20 let.

Přidat komentář


Zvýrazněné položky jsou povinné.

lifestyle magazine for woman