Úvodní stránka » *Podnikání* » Cushman & Wakefield je odborníkem na pronájem skladů

Cushman & Wakefield je odborníkem na pronájem skladů

Společnost Cushman & Wakefield je ve svém oboru jedničkou na trhu po celém světě. Svým profesionálním přístupem ke svým klientům a širokou nabídkou služeb nemá konkurenci. Na trhu je u nás již od roku 1993 a díky mnohaleté zkušenosti se těší stále větší oblibě u svých klientů. Pro své zákazníky připravila novou webovou prezentaci v oblasti průmyslových nemovitostí, která je velice přehledná a usnadní Vám vyhledání služeb a skladů po celé České republice.

Cushman & Wakefield  nabízí široké portfolio služeb

Společnost nabízí velkou škálu komplexních služeb jako jsou transakční služby včetně zastupování nájemců a pronajímatelů, vyjednávání o nájmech a o prodeji na základě rozsáhlé znalosti trhu, zprostředkování pronájmu maloobchodních, kancelářských a průmyslových prostor třídy A a skladování. Služby jako správa investic či konzultace v podnikatelské a realitní sféře jsou pro společnost Cushman & Wakefield samozřejmostí. K dalším průmyslovým službám bezesporu patří celkový výzkum a nejnovější trendy, analýzy či plánování výstavby dle daných požadavků.

Pronájem skladů nikdy nebyl jednodušší

Specializací společnosti je mimo jiné pronájem skladů a hal. Na novém webu lze jednoduše a srozumitelně vyhledat volné haly a prostory pro skladování k pronájmu. S pomocí mapy Google naleznete výběr skladovacích prostor k pronájmu v místě, kde potřebujete. Pokud potřebujete nalézt co nejrychleji prostory po České republice např. sklady Brno, tak vstupte na web společnosti Cushman & Wakefield, kde naleznete kompletní aktualizovanou nabídku. Ochotní pracovníci společnosti Vám v případě nejasností poradí a usnadní Vám hledání. Skladujte vaše zboží, výrobky a jiný materiál kvalitně a obchodní úspěch a spokojenost Vašich zákazníků bude zaručena.  

skladování

Zuzana K.

 

Přidat komentář


Zvýrazněné položky jsou povinné.

lifestyle magazine for woman