Úvodní stránka » *Životní styl* » CINCINK je férový realitní portál s komplexním řešením

CINCINK je férový realitní portál s komplexním řešením pro každého

Komerční banka 1. října 2019 spustila již očekávaný realitní portál s inzercí zdarma pod názvem CinCink. Na jeho realizaci se podíleli i lidé ze společnosti IdeaSense. A v čem spočívá jeho jedinečnost? Najdete na něm všechny služby, které byste mohli potřebovat při nákupu a prodeji nemovitosti. Tento férový realitní portál Cincink je start-upem Komerční banky a umožňuje zadat inzerát zdarma všem, kteří chtějí prodat či koupit jakoukoliv nemovitost.

Kromě toho poskytuje i další služby, jako jsou zajištění financování, právní a daňové poradenství, rady, jak na zápis do katastru nemovitostí či vám poskytne osvědčené kontakty na stěhovací firmy.

CINCINK je férový realitní portál s komplexním řešením pro každého

Co je to CinCink? Proč je tento férový realitní portál tak výjimečný?

Hledáte-li komplexní řešení, Cincink férový realitní portál vám umožní najít všechno na jednom místě. Je jedno, zda chcete pouze zadat inzerát zdarma a oslovit kupující bez realitky, nebo vás láká i využití ostatních služeb. Najdete zde renomované odborníky na hypotéky, finance, daně a právo. A pokud si chcete dát s prodejem vaší nemovitosti opravdu záležet, zkuste kontakty na odhad nemovitosti, fotografy, specialisty na zajímavé texty inzerátu či návrháře vizualizací interiéru a 3D plánků. Inzerovat zdarma mohou i realitní kanceláře, už nyní Cincink spolupracuje s několika realitkami. Aktuálně se na CinCink nachází tisíce inzerátů.

Jak funguje vyhledávání zajímavých nemovitostí?

Pokud znáte jiné realitní portály, tady to funguje podobně. Zájemci o nové bydlení si mohou zadat vyhledávání podle kritérií, a tím si svůj výběr specifikovat. Stačí zvolit požadovanou lokalitu, typ inzerátu (prodej, koupě, pronájem, aukce), zda chcete dům či byt a upřesnit jeho dispozici a velikost. Pak už můžete jen doladit výběr cenovým rozpětím, stavem objektu (novostavba, po nebo před rekonstrukcí apod.), zda si přejete balkón, garáž a sklep. Nastavte si, že vás na zajímavé nabídky upozorní tzv. hlídací kočka. Inzeráty dle vašeho výběru vám pak budou chodit na e-mail. To určitě znáte i z jiných realitních webů, avšak ne všude narazíte na možnost inzerce zdarma.

CINCINK je férový realitní portál 2

O hypotéky není zájem a jejich ceny neustále klesají

O hypotéky v poslední době není zájem a jejich ceny neustále klesají. I proto Komerční banka vsadila na vlastní realitní portál, chce hypoteční produkty více přiblížit lidem. Cincink má přímo na svých webových stránkách hypoteční kalkulačku, kde si můžete snadno spočítat výši hypotečního úvěru. Lidé si uvědomují, že kromě finanční částky za nemovitost, koupě bytu přináší i poplatky za právní služby či odborné poradenství, za vklad do katastru nemovitostí a daň z nabytí nemovitosti. I prodej bytu přináší starosti v podobě přepsání majitele energií a internetu na nového vlastníka. I přesto lidé chtějí bydlet ve vlastním, ceny nájmů jdou totiž neustále nahoru!

Přidat komentář


Zvýrazněné položky jsou povinné.

lifestyle magazine for woman