Úvodní stránka » *Podnikání* » Cíleným plánováním k větší výkonnosti

Cíleným plánováním k větší výkonnosti

V dnešní době se mnoho z nás potýká s nedostatkem času. Hlavním důvodem je neefektivní rozplánování práce, tak že nezbývá čas na osobní život. Při špatné organizaci času nestíháme dodržovat termíny a naše práce není tak kvalitní, jak by mohla být při lepším časovém rozložení. Odkladem pracovních povinností nic nevyřešíte a zanedbaná rodina či přátelé Vám nepoděkují.

Časový harmonogram

Uvědomte si, že všechno nelze naplánovat do detailu. Občas se vyskytnou nečekané problémy či situace, které je potřeba řešit. Nicméně i tak, lze naplánovat Vaše aktivity tak, že Vás nečekaná a nepříjemná překvapení nezaskočí a Vy vše zvládnete bez stresu a třeba i s úsměvem. Buďte realističtí, neberte na Vaše bedra příliš mnoho práce a volnočasových aktivit. Naučte se říkat NE a odmítejte činnosti jedinců, kteří jsou línější než Vy.

Plánujte čas s pomocí diáře

Skvělým pomocníkem na boj s časem jsou diáře. Existuje mnoho druhů, které se odvíjejí od Vašich potřeb a očekávání. Stálou oblibu mají klasické diáře, které uspokojí každého člověka s větší zodpovědností a nároky na rozplánování času. Diáře mohou mít různou velikost, od kapesního až po větší formát a mohou být s denním či týdenním rozvrhem. Díky osobnímu diáři tak budete mít časový rozvrh, důležité schůzky a poznámky vždy pod kontrolou.

Dárek pro každou příležitost

Diáře jsou také vhodným dárkem pro obchodního partnera i mezi přáteli. Darovat můžete i tématický stolní či nástěnný kalendář. Obdarovaný bude potěšen obrazovými motivy a bude mít důležité informace a připomínky stále na očích. I v dnešní moderní době plné technického pokroku je velký výběr nástěnných kalendářů, mnoho z nich slouží k charitativním účelům. 

diáře

Zuzana K.

Přidat komentář


Zvýrazněné položky jsou povinné.

lifestyle magazine for woman