Úvodní stránka » *Módní trendy* » Chraňte se před sluncem!

Chraňte se před sluncem!

Jarní dny pomalu přicházejí a nás zlobí aprílové počasí. Nejvyšší čas oprášit své staré sluneční brýle nebo si pořídit nový model. S letošním jarem se začínají na prodejních pultech objevovat nové jarní kolekce sexy obrouček na ochranu proti slunci a e-shopy zaměřené na sluneční brýle zaplňují svůj web novými akčními kousky. Teplé jarní paprsky propalují naši tvář a my přemýšlíme nad nejlepší možnou ochranou tváře a především našeho zraku. Nové sluneční brýle je nutno vybírat důkladně s důrazem na kvalitu, tvar obličeje a s přihlednutím k trendům, které nám sluší!

Sluneční brýle

Správně zvolené obroučky jsou nejen skvělým módním doplňkem, ale jsou důležité hlavně ze zdravotního a praktického hlediska. Vrásky v očním okolí z nenošení slunečních brýlí vám na kráse rozhodně nepřidají a krém proti vráskám tento problém nevyřeší. Každá žena má individuální vzhled a každé ženě sluší něco jiného. Slušivé sluneční brýle můžete vybírat ze široké škály barev, vzorů a tvarů. Důležitá je i volba materiálu, zvolit můžete plast, sklo či kov.

Sportovní brýle

Sportovně založeným ženám se budou hodit spíše sportovní brýle, které kladou důraz na funkčnost a praktickou stránku. Sportovní brýle by měly kopírovat tvar obličeje, měly by správně sedět a sportování by nemělo být nijak omezováno. K těmto brýlím si můžete zakoupit různé doplňky např. šňůrky na brýle či náhradní skla. Ochranné pouzdro by mělo být samozřejmostí!

 

Autor: Zuzana H.

Přidat komentář


Zvýrazněné položky jsou povinné.

lifestyle magazine for woman