Úvodní stránka » *Životní styl* » Cestujte bez kompromisů

Cestujte bez kompromisů

Mezinárodní letiště Ruzyně je u nás největším veřejným letištěm umístěným severozápadně na okraji hlavního města Prahy. Rozlehlé letiště Praha je určeno pro mezinárodní i vnitrostátní, pravidelný i nepravidelný letecký provoz a vzhledem k pravidelnému počtu cestujících je cesta z letiště Praha do centra města velice obtížná a nekomfortní.

Za současné situace je z letiště Praha možné využít pouze omezené možnosti dopravy, a to autobus či vozidlo taxislužby. Protože uvedené způsoby dopravy jsou časově náročné a málo kapacitní, tak se naskýtá možnost zvolit jednu z možností přepravních společností, které jsou zaměřené na turisty, kteří přicestovali na letiště Praha.

S přepravní společností máte jistotu přistavení vozu na smluveném místě a času dle domluvy. Hlavní výhodou je rovněž předem stanovená cena přepravy. Můžete namítnout, že taxislužbu je možné také objednat na určitý termín a hodinu, nicméně pevnou cenu vám v tomto případě nikdo nezaručí a levnější to zcela jistě nebude.

Přepravní společnost CabinPrague nabízí cenové varianty jako standardní přepravu z letiště Praha na hotel či velice příjemný transfer luxusními limuzínami. Vyberte si ze značek Mercedes, Range Rover, Porsche, BMW nebo vyzkoušejte limuzínu Hummer H 200, která je zárukou luxusu, pohodlí a kvality a pojme až 15 cestujících. Z Ruzyně nabízejí také neméně pohodlnou nízkonákladovou přepravu pro ty, co se chtějí dostat rychle a pohodlně z letiště Praha a zároveň ušetřit.

Tato společnost se zaměřením na turisty nabízí nejen přepravu osob taxi, limuzínami či autobusy, ale zároveň přináší kulturní tipy o hlavních památkách v Praze a specializuje se na plánování trasy výletů v Praze. Aktuálně doporučuje k vidění Pražský hrad, který by měl vidět každý turista, který přicestoval na letiště Praha. Pražský hrad patří k nejvýznamějším a nejznámějším historickým místům jehož součástí je i katedrála sv. Víta.

Neméně lákavá a známá jsou i historická místa jako Karlův most, Staroměstké náměstí s orlojem, Vyšehrad a Václavské náměstí. Spojte tedy přepravu z letiště Praha s výletem po nejkrásnějších pražských památkách a budete mile překvapeni!

Autor: Zuzana H.

Přidat komentář


Zvýrazněné položky jsou povinné.

lifestyle magazine for woman