Úvodní stránka » *Životní styl* » Catering Praha nabízí služby na profesionální úrovni

Catering Praha nabízí služby na profesionální úrovni

Plánujete-li oslavu narozenin, svatební hostinu, významné životní jubileum či firemní akci, vězte, že pro tyto příležitosti je nejlepším řešením svěřit se profesionálům v oblasti cateringu, kteří vše připraví podle vašich představ tak, abyste byli vy i vaši hosté maximálně spokojeni. Většina z nás nemá možnost pozvat k sobě domů velké množství lidí z důvodu malého prostoru. Restaurace, které poskytují cateringové služby, většinou disponují dostatečně velkým zázemím pro akce různého charakteru. Pro obyvatele Prahy a Středních Čech je k dispozici catering Praha v restauračním zařízení „Zámecká terasa“, najdete ji v Chlumci nad Cidlinou na zámku Karlova Koruna.

Restaurace Zámecká terasa splní vaše očekávání

Pro nezapomenutelné zážitky je Zámecká terasa v Chlumci nad Cidlinou jako stvořená. Nachází se na romantickém nádvoří barokního zámku Karlova Koruna z 18. století s výhledem na město z břehu řeky Cidliny. Školený personál s vámi projedná širokou nabídku vynikajících pokrmů a skvělých jídel té nejvyšší možné kvality s přihlédnutím na vaše chuťové preference, představu a finanční možnosti. Špičkový catering Praha připravují ti nejlepší kuchaři u nás v České republice za použití čerstvých kvalitních surovin. To je největší základ úspěchu. Opravdu budete mít skvělý pocit ze všech nabízených služeb. Po perfektně složeném menu si můžete vychutnat příjemnou procházku v jedné z nejkrásnějších zahrad u nás v Česku.

Proč zvolit právě catering Praha v Zámecké terase?

V Praze a jejím okolí je velká konkurence na poli služeb cateringu, různé podniky se předhánějí a přesvědčují zákazníky, že jsou ti nejlepší. Před samotnou rezervací a sjednáním služby catering Praha se vydejte do prostor, kde by se měla slavnostní událost konat, abyste nebyli nepříjemně překvapeni a zaskočeni. Informujte se na zvolené prostory a jejich kapacitu, např. Zámecká restaurace pojme až 150 hostů, pro které nabízí rovněž levnější ceny za ubytování přímo v hotelu. Pokud si budete přát, můžete oslavu doplnit o tanec při živé hudbě či uspořádat venkovní grilování. Rezervaci však nezapomeňte provést s dostatečným předstihem, o nejlepší místa bývá největší zájem a jsou dlouho dopředu obsazena.

catering Praha 

Autor: Zuzana Klímová

Přidat komentář


Zvýrazněné položky jsou povinné.

lifestyle magazine for woman