Úvodní stránka » *Módní trendy* » Calvin Klein nevyrábí jen sportovně laděné spodní prádlo

Calvin Klein nevyrábí jen sportovně laděné spodní prádlo. Má i ženštější modely!

Když se řekne Calvin Klein, většina lidí si okamžitě vybaví spodní prádlo v unisex stylu, bílé gumy s velkými nápisy a sportovně vyhlížející modely. Jen málokdo si značku spojí s elegancí a smyslností, což je chyba. Výrobce potěší i ženy, které preferují klasičtější design.

Něco méně sportovního? Žádný problém

Při pohledu na dámské spodní prádlo Calvin Klein zaplesá srdce každé ženě, která tráví většinu volna sportováním. Sportovní podprsenky nabízí vysoký komfort při nošení, vyrábí se z kvalitních materiálů a bezesporu patří k tomu nejlepšímu, co je v dané kategorii k mání.

dámské spodní prádlo

Ale jak je na tom CK se spodním prádlem běžnějších střihů? Budete příjemně překvapena – ačkoliv je řada Underwear proslulá především díky sportovnějším modelům, nabídka jimi zdaleka nekončí. Vedle látkových elastických podprsenek najdete i smyslnější kousky. I ty se však vyznačují pohodlím a praktičností. Některé jsou bezešvé, jiné velmi elastické a příjemné při nošení.

dámské spodní prádlo 2

Co se týče kalhotek, měly by být ještě pohodlnější než podprsenka. Návrháři z divize Calvin Klein Underwear to moc dobře vědí a na komfort kladou značný důraz. Výhodou bezešvých modelů však není pouze super-příjemný pocit při nošení, ale také fakt, že se švy nerýsují pod outfitem. Takže až se rozhodnete zazářit v upnutější sukni či kalhotách, víte, jaké spodní prádlo zvolit. Čistý design kalhotek si zamilujete na první pohled.

dámské spodní prádlo 3

Pozor na „fejky“

Značkové spodní prádlo od Calvina Kleina si můžete objednat z pohodlí domova. Raději se však vyhněte neprověřeným prodejcům a naopak se zaměřte na solidní e-shopy, které garantují původ zboží. Logo CK se velmi často objevuje na napodobeninách, jejichž kvalitu nelze s originálním spodním prádlem srovnat. Chcete-li mít jistotu, že při výběru nešlápnete vedle, poohlédněte se na www.trenyrkarna.cz.

Přidat komentář


Zvýrazněné položky jsou povinné.

lifestyle magazine for woman