Úvodní stránka » *Životní styl* » Bazény a jejich zastřešení

Bazény a jejich zastřešení

Vlastníte-li venkovní bazén již nějakou dobu nebo plánujete pořízení bazénu na Vaší zahradě? Jistě jste se již setkali s jistými výhodami i nevýhodami venkovního bazénu a hledáte to správné řešení. Nejlepší variantou, jak předejít znečištění vody v bazénu je zastřešení. Není nic horšího než rodinný dům s bazénem, který v horkých letních dnech nemůžete využívat. Navíc vhodně zvolené zastřešení Vašeho bazénu ušetří nejen Vaše finance, ale především Váš drahocenný čas, který musíte vynakládat při neustálém čištění vody.

Bazény Albixon jsou zárukou kvality

Obraťte se na odborníky společnosti ALBIXON a.s., která bezesporu patří mezi největší výrobce bazénů a jejich zastřešení. V oblasti bazénů působí a jejich výroby a zastřešení působí po celé Evropě již více než 20 let. Tato společnost se může pyšnit 52 patenty a průmyslovými vzory pro bazény a zastřešení bazénů. Vyrábějí především zapuštěné bazény Albixon rozličných tvarů a velikostí, bazény s přelivovou hranou, rovněž však i bazény laminátové a fóliové. 

Výhody zastřešení venkovních bazénů

Mezi hlavními výhodami v oblasti zastřešení bazénů Albixon je snížení nákladů na vytápění. Váš bazén bude mít teplejší vodu až o 8°C na rozdíl od bazénů, které zastřešení nemají. Zastřešení rovněž zvyšuje bezpečnost pádu do bazénu, které hrozí dětem a domácím zvířatům, které mají přístup k bazénu. Děti ocení ochranu před UV zářením a menší množství chemických přípravků, jelikož bazén bude znečištěn jen minimálně. Prší? Nevadí, koupat se můžete za každého počasí!   Nabídka zastřešení bazénů je široká od klasických modelů, až po atypické modely pro ty nejnáročnější, které lze vyrobit na míru. Vybere si opravdu každý. 

zastřešení bazénů Albixon

 Autor: Zuzana Klímová

Přidat komentář


Zvýrazněné položky jsou povinné.

lifestyle magazine for woman