Úvodní stránka » *Módní trendy* » Bambusová prostěradla, ručníky a osušky zatočí s bakteriemi

Bambusová prostěradla, ručníky a osušky zatočí s bakteriemi a plísněmi

V posledních letech jsou textilní výrobky z bambusu čím dál oblíbenější. Jsou vhodné nejenom pro alergiky, kteří potřebují sterilní prostředí, ale také pro všechny spotřebitele bojující s množením bakterií, kvasinek a roztočů v domácnosti. Právě těmto nežádoucím parazitům a plísním svědčí vlhké a tmavé prostředí, a to se nachází právě v koupelně nebo v ložnici. Proto mezi nejčastější bambusové produkty patří prostěradla, osušky a ručníky.

Bambusová prostěradla pomáhají udržovat zdravé prostředí v posteli

Bambusová prostěradla jsou vyrobena z hypoalergeního materiálu s vysokou odolností proti bakteriím, plísním a jiným škůdcům. Podle evropských standardů mají gramáž 170 gramů na 1 m² a vyšší, a tak jsou na dotek velmi příjemná. Ženy budou nadšené z informace, že se bambusové prostěradlo nemusí žehlit, což ušetří mnoho času. Další výhodou je dlouhá životnost a stálá kvalita i při dlouhodobém používání. Nemusíte se obávat, že seženete bambusová prostěradla pouze v přírodních fádních barvách, jako jsou odstíny bílé a béžové. Naopak, nabídka je opravdu široká a najdete v ní celou paletu zářivých a výrazných barev. Je jen na vás a vašich preferencích, zda zvolíte variantu na jednolůžko či dvoulůžko.

bambusová prostěradla bambusová prostěradla 2

Výrobky z bambusu jsou do koupelen jako stvořené

Bambus už není na našem trhu žádnou novinkou, mnoho lidí se mu však vyhýbá z důvodu, že neznají jeho výborné vlastnosti. Netuší, že kromě skvělých antibakteriálních vlastností bambusové ručníky dokáží pojmout 4× více vlhkosti než bavlna. Příjemné bambusové osušky jsou symbolem hebkého a huňatého materiálu s vysokou savostí. Ručníky z bambusu nenajdete jenom v běžných domácnostech, ale hodí se i do sauny či k bazénu. Jsou výbornou volbou nejen pro dospělé osoby a alergiky, ale rovněž pro miminka a malé děti.

bambusové osušky a ručníky  bambusové osušky a ručníky 2

Autor: Zuzana Klímová

Přidat komentář


Zvýrazněné položky jsou povinné.

lifestyle magazine for woman