Úvodní stránka » *Podnikání* » Aukce pinkej.cz

Aukce pinkej.cz

Chystáte se pustit do své první aukce? On-line aukce jsou v dnešní době čím dál rozšířenější a populárnější u těch, kdo sebral odvahu je vyzkoušet. Zábavné přihazování je dražbou a zároveň velice napínavou hrou, u které stoupá adrenalin. Správně zvolená taktika a strategie Vám usnadní cestu za exkluzivním zbožím a úžasnými produkty, které aukce nabízejí.

V roce 2010 byl spuštěn nový aukční portál pinkej.cz. Nakupování probíhá pomocí placeného příhozu tzv. pinku, který můžete získat na aukčním portále ve formě různých výhodných balíčků. Každý nově zaregistrovaný uživatel portálu pinkej.cz dostane 5 pinků zdarma na vyzkoušení. Po úspěšné registraci můžete vyzkoušet slevové aukce, ve kterých je stanovená pevná cena produktu a vy máte záruku stejné ceny po celou dobu přihazování.

Aukční portál nabízí aukce online, sms soutěže, zajímavé slevy nebo slevové aukce, kde můžete vyhrát nové zboží a produkty za super ceny. Můžete nakoupit spoustu zajímavých věcí jako je elektronika, počítače, hry, mobilní telefony, hračky a spoustu dalších věcí, které Vás zcela jistě nadchnou.

Pokud si nebudete vědět rady, tak využijte nápovědu, kde naleznete všechny tipy a triky. Tyto aukce nabízejí jednoduchý systém sázení a dobře zvolená taktika může ovlivnit průběh přihazování ve váš prospěch. Aukční portál poskytuje uživatelům možnost prohlédnout si všechny ukončené aukce a tak mohou zjistit, které kategorie produktů jsou nejžádanější a kteří uživatelé jsou nejaktivnější a nejúspěšnější. Z těchto informací můžete čerpat pro vytvoření vlastního stylu přihazování.

Hravé aukce Vám nabídnou současně hned několik produktů, které Vás zaujmou. Doporučujeme stylový notebook Acer Ferrari s vynikajícím výkonem, Apple iPad či digitální kameru SONY. Dopřejte si jen to nejlepší!

Foto: Jakub Stadler

Autor: Zuzana H.

Přidat komentář


Zvýrazněné položky jsou povinné.

lifestyle magazine for woman