Úvodní stránka » *Podnikání* » 3 tipy, proč si nechat vyfotit business portrét Praha

3 tipy, proč si nechat vyfotit business portrét Praha

Pro uchazeče o práci je zvýšená poptávka po zaměstnancích skvělým způsobem, jak získat finančně výhodnější práci. I když konkurentů není mnoho, o ta nejlepší pracovní místa je zapotřebí zabojovat. Když si necháte nafotit váš business portrét Praha, určitě zvýšíte šance posunout se ve své kariéře výš.

Business portrét působí profesionálněji

Ve vysoké obchodní soutěži na pozicích jako jsou manažeři a vedoucí pracovníci má business portrét zásadní význam. Dobře zhotoveným business portrétem vystoupíte z davu, odlišíte se od ostatních a budete snadněji zapamatovatelní. Je třeba si uvědomit, že životopis a vaše fotografie jsou pro zaměstnavatele či obchodní partnery prezentací osobního brandu, vizitky a zároveň reklamy.

business portrét Praha

Znáte 3 tipy, proč mít vlastní business portrét?

1)    Životopis, vizitky a tištěné materiály

Mezi personalisty byl prováděn výzkum a většina z nich se shodla na tom, že CV bez profilové fotky je pro uchazeče velkou nevýhodou. Někteří náboráři takový životopis raději odsunou stranou a ani se jím nezabývají. Další chybou je připojit k CV nebo průvodnímu dopisu fotografii, která bude např. z baru na dovolené u moře, z večírku, či bude působit příliš vyzývavě a vulgárně.

2)    Sociální sítě Facebook, Twitter, LinkedIn

Ani ve virtuálním světě se nevyplácí podceňovat business portrét nebo business headshot. Třeba se vám ozve personalista z mezinárodní firmy díky profi fotce na LinkedInu a nabídne vám práci, která se neodmítá. Váš čas je cenný a úspěšní podnikatelé si jej váží ještě více. Proto je dobré získat obraz úspěšného, sebevědomého a příjemného člověka ještě před prvním setkáním s potencionálním zaměstnavatelem.

3)    Firemní web či prezentace

Každá firma by měla mít silného leadera. Nechte si připravit perfektní business portrét Praha na míru. Fotografie vám profesionálové nafotí v ateliéru, přímo ve firmě či jiném vhodném prostředí. Budete tak mít materiály pro marketingové a PR účely.

business portrét Praha 2

Autor: Zuzana Klímová

Přidat komentář


Zvýrazněné položky jsou povinné.

lifestyle magazine for woman