Úvodní stránka » *Zdraví a kosmetika* » 3 tipy na detoxikaci jako prevenci proti nemocem

3 tipy na detoxikaci jako prevenci proti nemocem

V zimním období jsou lidé náchylnější k různým onemocněním, především k nachlazení, angínám a zánětům močového měchýře. Často si však neuvědomují, že nejdůležitějším faktorem v boji proti nemocem je samotná prevence. Co vše tedy můžete udělat, abyste se vyhnuli lékům, v horším případě dokonce silným antibiotikům? Velký vliv na zdraví má životní styl, tedy vyvážená strava, dostatek pohybu a pravidelný pobyt venku. Vhodné je také otužování a bylinné doplňky, zajímavé výsledky mají zejména produkty čínské medicíny.

Jedinečné kosmetické výrobky čínské medicíny tianDe 

Možná jste již slyšeli o kosmetice tianDe, která se vyrábí na základě tradičních postupů čínské medicíny, avšak současně podle nejnovějších vědeckých studií a současné vysoce pokročilé technologie. Při výrobě všech produktů tianDe se používají pouze velmi kvalitní rostliny, pěstují se v ekologických přírodních oblastech Tibetu a Číny. Byliny jsou zpracovávány školeným personálem v určitém období lunárního kalendáře. Možná právě proto jsou výrobky tak účinné, prostupují do hloubky a léčivé složky rychle obnovují buňky v lidském organismu.

Zbavte své tělo od všech škodlivých látek a toxinů

Uzdravujte své tělo během celého dne včetně doby, kdy spíte. Jednoduchá aplikace či použití výrobků tianDe vás mile překvapí. Na lidský organismus má blahý vliv bylinný čaj Tibetský sběr. Obsahuje bylinku třezalku tečkovanou, ta přispívá k normálnímu trávení, podporuje imunitní systém, funkce dýchacího ústrojí, kardiovaskulárního systému a močových cest. Detoxikační náplast na nohy Master Herb s jednoduchou aplikací zaručující pohodlí vám umožní pocítit zlepšení již za pár dní. Obsažené složky mají silný antioxidační účinek, prokrvují pokožku, odstraňují toxiny, zmírňují únavu a bolest svalů. Fytonáplast Tie Gao je posledním tipem na zajímavý komplex přírodních esencí a vonných olejů, které pozitivně ovlivňují proudění životní energie Čchi, zlepšují fyziologický a energetický stav člověka.

detoxikace tianDe

Autor: Zuzana Klímová

Přidat komentář


Zvýrazněné položky jsou povinné.

lifestyle magazine for woman