Úvodní stránka » *Životní styl* » Originální tipy, jak vybrat dárek pro partnera či partnerku

Originální tipy, jak vybrat dárek pro partnera či partnerku a okořenit milostný život

Chcete-li okořenit váš vztah, ale nevíte jak na to, zkuste obdarovat svůj protějšek nějakou zajímavou erotickou pomůckou. V nabídce internetových i kamenných obchodů je v této oblasti velice rozmanitý sortiment, vybere si opravdu každý. Záleží na vaší představě, jak si chcete zpříjemnit sexuální hrátky s partnerem. Skvělé tipy na erotické pomůcky najdete v oblíbeném sexshopu Růžový slon.

S jedinečným vibrátorem zažijete rovnou uragán vášní

Pokud si vůbec nevíte rady co milované osobě pořídit, vyzkoušejte konfigurátor na webových stránkách ruzovyslon.cz. S pomocí tohoto průvodce vám sexshop zobrazí produkty podle vámi zadaných parametrů. U žen jsou v oblibě především vibrátory, nevibrační penisy tzv. dilda a Venušiny kuličky. Každá žena si může zvolit vibrátor podle různých tvarů, velikostí a materiálů. Revoluční pulzátor Fun Factory Stronic Drei vám vyrazí dech, nevibruje, ale přiráží. S ním zaručeně zažijete nejen klitoridální orgasmus, ale objevíte i svůj bod G. Zajímavým tipem na zpestření sexu je také vibrační motýlek na klitoris nebo vajíčko s vibracemi. Muži tak dopřejí svým drahým polovičkám nezapomenutelnou předehru a zcela jistě naplní jejich nejtajnější představy. Pro pány jsou super zážitkem erotické pomůcky, jako jsou kroužky na penis, vakuové pumpy a vagíny.  

Jak okořenit sexuální život během celého roku?

Na internetu či v dámských časopisech objevíte ty nejzaručenější rady, jak na žhavý sex, když vám dojde inspirace nebo ze vztahu vyprchá vášeň. Naštěstí jsou některé postupy natolik osvědčené, že o nich lze říci, že skutečně fungují. Pro zažehnutí nové jiskry perfektně zabírá krásné svůdné prádlo, večeře při svíčkách a příjemná hudba. Běžte znovu na rande, dopřejte si vzájemnou masáž a zkoukněte lechtivý film. Na sex nemusí dojít jenom v posteli, zkuste se milovat na neobvyklých místech, experimentujte v sexuálních polohách a zahrajte si na to, že jste někdo jiný. Pro větší prožitek partnerovi zavažte oči nebo se naopak oddávejte sexu před zrcadlem.

Přidat komentář

Zvýrazněné položky jsou povinné.

lifestyle magazine for woman