Úvodní stránka » *Životní styl* » Nové bydlení v Praze jako cesta k úspěšnosti

Nové bydlení v Praze jako cesta k úspěšnosti

Když chcete od života více, toužíte být úspěšná a žít si na vysoké noze, nesmíte na nic čekat. Štěstí a příležitost nepřijdou, musíte jim vyjít vstříc. Začít byste měla tím, že se přesunete na místo, kde jsou větší příležitosti získat lépe placenou práci a nové kontakty. Ideální je Praha a nyní dokonce máte příležitost bydlet v top lokalitě a neobyčejně zajímavém bytovém komplexu. Tato nabídka se prostě neodmítá!

Nový projekt budí velkou pozornost

K top lokalitám v hlavním městě patří hned z několika důvodů městská část Praha 4. Stává se místem, kde chtějí bydlet zejména mladí lidé. Táhne je sem blízkost přírody a bohaté možnosti sportovního vyžití, rychlé spojení s centrem i blízkost restaurací, barů a dalších míst, kde si můžete užívat zábavu. Pro velký zájem se na Praze 4 začaly stavět i nové byty, a to v moderním duchu tak, aby vyhovovaly vysokým nárokům mladých lidí.

rezidence Hadovitá

Neobvyklé umístění i minimalistické řešení bodují

Jedním z nejúspěšnějších je Rezidence Hadovitá, která budí pozornost již svým umístěním. 3 bytové komplexy totiž vyrostou na Michelské stráni. Jedná se o komplikovaný svažitý terén, který byl pro architekty z Arx Studia skutečnou výzvou. Splnili ji na výbornou. V místě vyrostou domy, které se terénem klikatí jako had a nabídnou nové byty v Praze 4 o dispozicích 1+kk až 4+kk, chybět nebudou ani tolik oblíbené ateliéry. Všechny byty byly navrženy tak, aby nabídly maximum možného prostoru a byly světlé a vzdušné. U všech byl zvolen minimalistický design, budou mít bílé dveře, podlahu s dekorem dubu a koupelnu řešenou v neutrálních tónech. Je to velká výhoda pro rezidenty, protože si snadno budou moci design přizpůsobit vlastním představám.

rezidence Hadovitá 2

Prodej už se rozběhl

Byty už jsou v prodeji a podle předpokladů je zájem dost vysoký. Aktuálně je jich volných ještě několik, prohlédněte si je na www.rezidencehadovita.cz. U bytů je online k dispozici i jejich plán. Než si ale začnete vybírat, zjistěte si, kolik vám banka půjčí. Základní představu o hypotéce pomůže udělat tato kalkulačka.

Přidat komentář

Zvýrazněné položky jsou povinné.

lifestyle magazine for woman